شرکت صنایع شیمیایی ساوه

صنایع شیمیایی ساوه در سال 1368 با مدیریت جناب آقای حسن صبری در شهر صنعتی کاوه با هدف تأمین مواد اولیه مورد نیاز شرکتهای رنگ سازی داخلی و صادرات به کشورهای همسایه تأسیس گردید.

این شرکت با هدف تأمین نیاز شرکت های داخلی و جلوگیری از خروج ارز از کشور با استفاده از ماشین آلات روز دنیا و به کارگیری دانش دانشمندان ایرانی ، اقدام به تولید انواع رزین آلکید و خشک کن های رنگ با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی نمود.

بهبود کیفیت محصولات و ارتقا میزان رضایت مشتریان از طریق ارائه محصول با کیفیت بالا و ثابت و خـدمات پس از فـروش به صورت مسـتمر از ارزش های بنیـادی این شــرکت می باشد.

صنایع شیمیایی ساوه در راستای آینده نگری، ارتقاء کیفیت، نوآوری به عنوان اصول اساسی
این شرکت در سال 1401 اقدام به تاسیس واحد تولید گلیسیرین تصفیه شده جهت تآمین نیاز شرکت های تولیدکننده رزین های آلکیدی و صنایع شوینده و بهداشتی نمود.

شرکت تات شیمی

شرکت تات شیمی در سال 1374در شهرک صنعتی منتظریه واقع در استان اصفهان تأسیس گردید و با تکیه بر دانش مهندسین داخلی کشور برای اولین بار در خاورمیانه اقدام به تولید ماده اولیه دواتیل هگزانوئیک اسید جهت تامین نیاز شرکت های تولید کننده خشک کن های رنگ، صنایع داروئی و شرکت های تولیدکننده ضدیخ موتور اتومبیل نمود.

این شرکت با استفاده از ماشین آلات روز دنیا و به کارگیری دانش دانشمندان ایرانی اقدام به تولید محصول با کیفیت و قابل رقابت با محصولات کشورهای اروپائی نموده و توانسته پاسخگوی نیاز شرکت های داخلی و کشورهای همسایه باشد.

شرکت تات شیمی در راستای آینده نگری، بهبود کیفیت، نوآوری و مشتری مداری به عنوان اصول اساسی در این شرکت اقدام به تولید نیترات سدیم و نیترات کلسیم مورد استفاده در صنایع بلورسازی و صنایع تولید کود شیمیایی نموده است.

بهبود کیفیت محصولات، افزایش میزان رضایتمندی مشتریان و افزایش تعداد محصولات این واحد تولیدی چشم انداز بلندمدت این شرکت میباشد.